Praca.pl
Inżynier Procesu
Miejsce pracy: śląskie
Region: śląskie

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zabezpieczenie potrzeb wydziałów produkcyjnych pod kątem wybranych procesów produkcyjnych
  • Nadzorowanie procesu PFMEA, planów kontroli na wydziałach produkcyjnych oraz upewnianie się, że proces prowadzony jest zgodny z wymaganiami    technologicznymi
  • Audytowanie wydziałów
  • Wspieranie procesu wdrażania nowych produktów lub zmian w produktach poprzez projektowanie, testowanie i wdrażanie nowych narzędzi
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych do procesu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość metodologii APQP, FMEA, PCP oraz systemu ISO/TS
  • Doświadczenie w pracy z systemami CAD
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość metod analizy statystycznej
  • Znajomość podstaw metodologii Lean
  • Zorientowanie na cel
  • Umiejętność pracy w grupie jak i na samodzielnym stanowisku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju umiejętności technicznych oraz konstrukcyjnych
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Prowadzenie ciekawych projektów rozwojowych oraz inwestycyjnych

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Inżynier Procesu - Praca.pl