Praca.pl
Młodszy Konstruktor Transformatorów Energetycznych
Miejsce pracy: Czerwonak k/Poznania
Region: wielkopolskie

Firma Power Engineering Transformatory Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • analiza bieżących zapytań ofertowych pod kątem wymagań technicznych,
  • wycena kosztów konstrukcji stalowej transformatora,
  • pomoc w projektowaniu konstrukcji stalowej transformatora,
  • przygotowywanie zestawień materiałowych elementów stalowych i złącznych,
  • przygotowywanie specyfikacji ochrony antykorozyjnej elementów stalowych,
  • nadzór nad procesem montażu transformatora,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie produkcji,
  • poszukiwanie nowych dostawców elementów stalowych,
  • współpraca z dostawcami i kooperantami w kraju i zagranicą, oraz utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika, Budowa Maszyn),
  • warunek konieczny - dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami inżynierskimi CAD (AutoDesk Inventor, SolidWorks),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • zaangażowanie,
  • mile widziana kreatywność, inicjatywa w działaniu, zdolności organizacyjne,
  • umiejętność pracy w grupie.

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem symulacyjnym wykorzystującym metody elementów skończonych (Nastran, Catia).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (kursy językowe, specjalistyczne szkolenia),
  • ciekawą pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem,
  • pracę w przyjaznym zespole.

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Młodszy Konstruktor Transformatorów Energetycznych - Praca.pl