Praca.pl
Wdrożeniowiec
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Aktualnie dla jednego z Naszych Klientów - prężnie rozwijającej się firmy z branży design poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

Zadania:

  • koncepcyjny rozwój nowych produktów, oraz ich wdrożenie
  • zarządzanie dokumentacją techniczną produktów,
  • koordynacja testów produktów
  • wdrażanie nowych materiałów
  • przygotowanie studium wykonalności projektu
  • składanie zamówień u dostawców
  • koordynacja stanów magazynowych
  • odbiór jakościowy dostaw,
  • tworzenie instrukcji do produktów

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki materiałoznawstwo/ technologia drewna)
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programów komp. AutoCad, Solid Works/ Investor
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaawansowana znajomość j. Angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność, asertywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach własnej działalności gospodarczej w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Wdrożeniowiec - Praca.pl