Praca.pl
Operator CNC (m/k)
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Region: świętokrzyskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Opis stanowiska:

  • samodzielna praca przy obsłudze maszyn sterowanych konwencjonalnie i numerycznie (praca w systemie sterowania Siemens - Sinumerik 840D i Heidenhein ITNc 530i),
  • kontrola ustawienia i poprawności wykonania detalu o skomplikowanym kształcie i wysokim zakresie tolerancji,
  • obróbka dużych detali (powyżej 3 m, powyżej 3 ton),
  • używanie przyrządów pomiarowych typu suwmiarka, mikrometr, średnicówka,
  • samodzielna inicjatywa i dbałość o organizację stanowiska pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • umiejętność wykonywania pomiarów (pomiar średnicówką, mikrometrem, suwmiarką, itp.),
  • znajomość ogólnych zasad obróbki mechanicznej,
  • znajomość systemów CNC: Sinumerik 810 C, Sinumerik 840 D, Heidenhain iTNC 530,
  • umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego,
  • dodatkowym atutem będzie staż pracy min. 2 lata na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • pracę zmianową (3 zmiany),
  • pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (dodatki za 2 zmianę, dodatek nocny, premia wydziałowa).

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Operator CNC (m/k) - Praca.pl