Praca.pl
Pracownik Działu Projektowego
Miejsce pracy: Przemyśl
Region: podkarpackie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie przestrzeni salonów firmowych;
  • Projektowanie firmowych stoisk sprzedaży.

Wymagania:

  • Biegła znajomość AutoCAD;
  • Znajomość wizualizacji w 3D Max będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe architektoniczne).

Oferujemy:

  • Praca w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Pracownik Działu Projektowego - Praca.pl