Korzystamy z cookies, więcej informacji »
CADMAT 2023 (zdalnie)
Data:
11.10.2022 - 14.10.2022
Miejsce:
online
Adres:
-
- online
Kraj:
Inny Kraj

Firma MAT jak co roku zaprasza na konferencję poświęconą rozwiązaniom CAD, CAM, CAE i BIM

Tegoroczny CADMAT organizowany jest poniekąd hybrydowo: stacjonarnie 7 października oraz zdalnie w dniach od 11 do 14 października br. Do udziału w sesjach odbywających się na miejscu na początku miesiąca i tych organizowanych online w jego połowie zaproszeni są architekci, konstruktorzy, instalatorzy, mechanicy, inżynierowie ds. infrastruktury wodno-lądowej, deweloperzy, inwestorzy oraz osoby zainteresowane tematyką CAD i BIM.

Hasłem tegorocznej konferencji brzmi: „BIM & Przemysł 4.0. Technologia odpowiedzią na trudne czasy”. Ma to związek z faktem, że w Polsce ruszają wielkie projekty infrastrukturalne, takie jak Centralny Port Komunikacyjny, rozpoczyna się projekt budowy elektrowni atomowych, rozbudowywany jest przemysł obronny. Wszystkie są nietypowe, charakteryzują się wysokim stopniem złożoności i wymagać będą zaawansowanej koordynacji, złożonego zarządzania oraz współpracy wielu zespołów projektowych. Projekty te zapewne będą realizowane przy użyciu technologii BIM, ale kluczowe będzie również wykorzystanie cyfrowego prototypowania i przemysłu 4.0.

Podczas tegorocznego CADMAT-a organizatorzy chcą podzielić się swoją wizją efektywnej współpracy podczas realizacji dużych projektów komunikacyjnych, infrastrukturalnych, lotniskowych etc. Nie zabraknie również prezentacji oprogramowania Autodesk i MagiCAD, najnowszych ich wersji oraz rozwiązań sprzętu komputerowego dla pracowni projektowych (stacje robocze mobilne i stacjonarne, plotery, drukarki 3D, manipulatory, klawiatury itd.). Będzie też okazja do skorzystania z konsultacji ze specjalistami oraz networkingu, a także przetestowania nowinek technologicznych na stoiskach partnerów wydarzenia.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie rejestracja.

Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć na stronach organizatora. Serwis CAD.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Nadchodzące wydarzenia w tym mieście
Nic nie znaleziono
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

SolidWorks 2022. Projektowanie maszyn i konstrukcji
Jerzy Domański

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 31.85
kup na helion.pl
Blender. Podstawy modelowania
Bogdan Bociek

Cena: 59.00 zł
kup na helion.pl