Korzystamy z cookies, więcej informacji »
CADMAT 2023 (stacjonarnie)
Data:
07.10.2022
Miejsce:
Hotel Crown Piast
Adres:
Walerego Eljasza Radzikowskiego 109
31-342 Kraków
Województwo:
małopolskie

Firma MAT jak co roku zaprasza na konferencję poświęconą rozwiązaniom CAD, CAM, CAE i BIM

Tegoroczny CADMAT organizowany jest poniekąd hybrydowo: stacjonarnie 7 października oraz zdalnie w dniach od 11 do 14 października br. Do udziału w sesjach odbywających się na miejscu na początku miesiąca i tych organizowanych online w jego połowie zaproszeni są architekci, konstruktorzy, instalatorzy, mechanicy, inżynierowie ds. infrastruktury wodno-lądowej, deweloperzy, inwestorzy oraz osoby zainteresowane tematyką CAD i BIM.

Hasłem tegorocznej konferencji brzmi: „BIM & Przemysł 4.0. Technologia odpowiedzią na trudne czasy”. Ma to związek z faktem, że w Polsce ruszają wielkie projekty infrastrukturalne, takie jak Centralny Port Komunikacyjny, rozpoczyna się projekt budowy elektrowni atomowych, rozbudowywany jest przemysł obronny. Wszystkie są nietypowe, charakteryzują się wysokim stopniem złożoności i wymagać będą zaawansowanej koordynacji, złożonego zarządzania oraz współpracy wielu zespołów projektowych. Projekty te zapewne będą realizowane przy użyciu technologii BIM, ale kluczowe będzie również wykorzystanie cyfrowego prototypowania i przemysłu 4.0.

Podczas tegorocznego CADMAT-a organizatorzy chcą podzielić się swoją wizją efektywnej współpracy podczas realizacji dużych projektów komunikacyjnych, infrastrukturalnych, lotniskowych etc. Nie zabraknie również prezentacji oprogramowania Autodesk i MagiCAD, najnowszych ich wersji oraz rozwiązań sprzętu komputerowego dla pracowni projektowych (stacje robocze mobilne i stacjonarne, plotery, drukarki 3D, manipulatory, klawiatury itd.). Będzie też okazja do skorzystania z konsultacji ze specjalistami oraz networkingu, a także przetestowania nowinek technologicznych na stoiskach partnerów wydarzenia.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie rejestracja. Liczba uczestników konferencji stacjonarnej jest ograniczona do 200 osób.

Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć na stronach organizatora. Serwis CAD.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Nadchodzące wydarzenia w tym mieście
Nic nie znaleziono
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 31.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl