Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Webinarium nt. zastosowania NX-a i drukarki 3D w branży automotive
Data:
23.11.2020
Miejsce:
online
Adres:
-
- online
Kraj:
Inny Kraj

GM System wraz z firmą CadXpert zaprasza na webinarium poświęcone możliwości wykorzystania oprogramowania NX i technologii druku 3D w branży motoryzacyjnej.

Podczas spotkania Piotr Szymczak z firmy GM System oraz Dariusz Hankus z firmy CadXpert opowiedzą, w jakich obszarach produkcji można stosować elementy wyprodukowane za pomocą drukarki 3D, przedstawią przykłady zastosowań w firmach z branży automotive oraz kalkulację kosztów, zaprezentują modelowanie w środowisku NX na przykładzie projektu panelu deski rozdzielczej z teksturą oraz gałki drążka zmiany biegów, a także pokażą wydruki 3D.

Bezpłatne spotkanie organizowane pod hasłem „Jak oszczędzać z NX i drukarką 3D w branży automotive” rozpocznie się o 11:00 i potrwa około godziny.

Udział w webinarium wymaga rejestracji na stronach CadXperta. Szczegółowy program i dalsze informacje dostępne są w serwisie spółki GM System.

Nadchodzące wydarzenia w tym mieście
Nic nie znaleziono
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.