Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Webinarium nt. NX SE – NX Realize Shape & Synchronous Technology
Data:
21.04.2020
Miejsce:
online
Adres:
-
- online
Kraj:
Inny Kraj

Spółka CAMdivision poinformowała o kolejnym webinarium poświęconym funkcjom bezpłatnej wersji studenckiej oprogramowania NX.

NX Student Edition to specjalna wersja edukacyjna pakietu NX CAD/CAM, która służy do samodzielnej nauki tego oprogramowania w warunkach domowych. Rozwiązanie zostało udostępnione wszystkim zainteresowanym zupełnie za darmo przez firmę Siemens Digital Industries Software w marcu br. i od tej pory cieszy się ono sporą popularnością, podobnie jak źródła wiedzy na jego temat.

Wychodzi temu na przeciw kolejna inicjatywa CAMdivision: planowane na przyszły tydzień webinarium, które będzie poświęcone narzędziom NX Realize Shape i Synchronous Technology.

Synchronous Technology to dostępna w każdym pakiecie NX CAD i NX CAM wydajna technika edycji zarówno plików własnych NX, jak i zaimportowanych przez formaty neutralne, takie jak Acis, Parasolid, Step czy formaty natywne Catia, Creo (Pro/E), SolidWorks, Solid Edge itd.

NX Realize Shape to moduł NX CAD oparty o tzw. Subdivision modeling przeznaczony do modelowania koncepcyjnego. Narzędzie jest intuicyjne, umożliwia tworzenie kształtów rozpiętych na klatce, która może być wytłaczana, odchylana od prostoliniowości w poziomie, nachylana, obracana, powielana itd.

Spotkanie planowane jest na godzinę 10:00. Udział w nim jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji na stronach organizatora.

Każdy z zarejestrowanych uczestników otrzyma ebooka z ćwiczeniami do NX Realize Shape & Synchronous Technology.

Szczegóły nt. spotkania można znaleźć na stronie organizatora, gdzie dostępny jest również odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Nadchodzące wydarzenia w tym mieście
Nic nie znaleziono
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

EDGECAM. Frezowanie CNC 3-osiowe
Przemysław Kochan

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 31.85
kup na helion.pl