Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Szkolenie AUTOCAD Poziom II (Zaawansowany) | PCC Polska
Data:
04.12.2019 - 06.12.2019
Miejsce:
PCC Polska
Adres:
Kościerzyńska 10
51-614 Wrocław
Województwo:
dolnośląskie

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które zamierzają zwiększyć swoje tempo pracy w programie AutoCAD, poszerzyć wiedzę z obsługi programu, poznać nowe polecenia i sposoby pracy w oraz zmodyfikować AutoCAD-a do własnych potrzeb jak również nauczyć się modelowania przestrzennego 3D.

Zapraszamy wszystkie osoby pracujące już w programie AutoCAD na zaawansowane szkolenie do Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego PCC Polska we Wrocławiu. 

Szkolenie to umożliwia uzyskanie umiejętności tworzenia zaawansowanej dokumentacji technicznej w 2Dedycji rysunków, poznanie zaawansowanych poleceń w rysowaniu 2D, tworzenia i edycji obiektów 3D. W trakcie szkolenia zdobędą Państwo wiedzę potrzebną do tworzenia rysunków technicznych dwuwymiarowych. Będzie także wprowadzenie do trzeciego wymiaru.

Szczegółowy zakres szkolenia sprawdzisz tutaj: https://bit.ly/2KyA9gH

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują:

  • Materiały szkoleniowe (broszury i ćwiczenia do samodzielnej pracy w programie).
  • Poczęstunek z kawą i herbatą w trakcie szkolenia.
  • Ciepły obiad w przerwie kursu.
  • Autoryzowany Certyfikat ukończenia szkolenia, ważny na całym świecie.


Dlaczego warto?

Nasze szkolenia z oprogramowania Autodesk są prowadzone metodą warsztatową, gdzie uczestnik ma możliwość pracy na odrębnym, całkowicie wyposażonym stanowisku komputerowym z bezpośrednią możliwością kontaktu z trenerem prowadzącym zajęcia. Szkolenia odbywają się w małych grupach, tak aby każdy uczestnik mógł uzyskać jak najwięcej wiedzy w sposób dopasowany do własnych możliwości. Taka forma prowadzenia kursu jest najbardziej efektywna pod względem dostarczenia uczestnikom odpowiednich umiejętności do samodzielnej pracy po szkoleniu. Materiał szkoleniowy kursu stanowią ćwiczenia.

Nasi instruktorzy są doświadczonymi szkoleniowcami. Od kilkunastu lat na co dzień pracują w oprogramowaniu Autodesk, korzystając z jego zaawansowanych funkcji. Praktyczna znajomość programów i wieloletnie doświadczenie w szkoleniach sprawia, że potrafią znakomicie poprowadzić kursantów od poziomu początkującego do zaawansowanego. Dodatkowo posiadają Certyfikaty Autoryzowanych Instruktorów Autodesk, poświadczające ich doskonałe umiejętności w oprogramowaniu, sprawdzone przez międzynarodowych profesjonalistów z branży.

Zarejestruj się: https://bit.ly/2KyA9gH

Nadchodzące wydarzenia w tym mieście
Nic nie znaleziono
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Edgecam. Wieloosiowe toczenie CNC
Przemysław Kochan

Cena: 129.00 zł
Promocja: 83.85
kup na helion.pl
Blender. Podstawy modelowania
Bogdan Bociek

Cena: 39.00 zł
Promocja: 25.35
kup na helion.pl
3D CAD i Autodesk 123D. Modele 3D, wycinanie laserowe i własnoręczne wytwarzanie
Jesse Harrington Au, Emily Gertz

Cena: 39.90 zł
Promocja: 25.93
kup na helion.pl