Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Koltech Forum 2019
Data:
04.04.2019 - 05.04.2019
Miejsce:
Hotel Heron
Adres:
Sienna 104
33-318 Gródek n/Dunajcem
Województwo:
małopolskie

Firma Koltech zaprasza do udziału w swojej corocznej konferencji poświęconej tematyce PLM.

Koltech Forum to spotkanie biznesowe skupiające użytkowników systemów inżynierskich, w tym między innymi przedstawicieli różnorodnych branż przemysłowych, uczelni, a także firm partnerskich. Impreza da także możliwość podzielenia się swoimi codziennymi doświadczeniami na polu wdrożeń i wykorzystania systemów PLM, a także do poznania kierunków rozwoju biznesu.

Wśród tematów poruszanych podczas imprezy znajdą się m.in. wdrożenia rozwiązań CATIA i 3Dexperience w polskich firmach, PLM w kontekście Przemysłu 4.0, analizy inżynierskie MES czy robotyzacja w przemyśle, konferencja będzie też okazją do odwiedzenia stanowiska z wirtualną rzeczywistością oraz wybrania się w podróż „Z Łazikiem na Marsa”.

Udział w imprezie jest bezpłatny, wymaga tylko wcześniejszej rejestracji (we własnym zakresie trzeba jednak oczywiście zadbać o zakwaterowanie w hotelu Heron).

W serwisie organizatora dostępnych więcej szczegółowych informacji nt. konferencji, w tym dokładny program imprezy i odpowiedni formularz rejestracyjny.

Serwis CAD.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Nadchodzące wydarzenia w tym mieście
Nic nie znaleziono
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.