Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Pomorskie Dni Druku 3D + warsztaty Altair Inspire
Data:
25.09.2018 - 26.09.2018
Miejsce:
Gdynia
Adres:
PPNT Gdynia, bud. III
81-451 Gdynia
Województwo:
pomorskie

Tegoroczna, trzecia edycja konferencji poświęcona jest wykorzystaniu druku 3D w przemyśle. Wydarzenie skierowane jest do osób i przedsiębiorców zainteresowanych wykorzystaniem trójwymiarowych wydruków w procesach produkcyjnych, a przede wszystkim kompleksowym podejściem do zagadnień nowoczesnego wytwarzania. Spotkanie stanowi także niepowtarzalną okazję do nawiązania dialogu i zdobycia branżowych kontaktów.

Zgloś się na konferencję: https://pdd3d-industry.evenea.pl/ 

Poza prelekcjami, które szeroko poruszają tematykę druku 3D, w trakcie wydarzenia odbędą się także warsztaty z optymalizacji topologicznej w oprogramowaniu Altair Inspire. Podczas warsztatów live-demo uczestnicy będą mogli zobaczyć na czym polega optymalizacja topologiczna i jak ją wykonać z wykorzystaniem oprogramowania Altair Inspire. Omówiony zostanie proces optymalizacji konstrukcji i wynikające z niego zmiany w geometrii. Uczestnicy będą mogli się dowiedzieć, jak projektować zoptymalizowane, lżejsze oraz wytrzymalsze konstrukcje. Spotkanie poprawdzi jest firma DES ART.

Zgloś się na warsztaty: https://pdd3d-warsztaty.evenea.pl/ 

 

Pełna agenda wydarzenia dostępna jest na stronie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego: http://ppnt.pl/pl/wydarzenia/2018/9/25/pomorskie-dni-druku-3d-industry-4-0

Nadchodzące wydarzenia w tym mieście
Nic nie znaleziono
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.