Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Webinar: Symulacje procesów odlewniczych
Data:
13.09.2018
Miejsce:
online
Adres:
-
- online
Kraj:
Inny Kraj

Spółka Des Art zaprasza do udziału w zbliżającym się bezpłatnym webinarium z zakresu symulacji procesów odlewniczych i możliwości jakie daje w tym obszarze oprogramowanie Altair Inspire Cast.

Altair Inspire Cast to program do symulacji procesów odlewniczych pozwalający użytkownikowi ulepszyć i zoptymalizować tworzony element. Narzędzie to pomaga uniknąć typowych defektów odlewania, takich jak porowatość, pęcherzyki powietrza czy pęknięcia na zimno. Oprogramowanie oferuje innowacyjny, przyjazny użytkownikowi interfejs pozwalający przeprowadzić symulację w 5 prostych krokach. Łatwość użytkowania sprawia, że do obsługi Inspire Cast nie jest wymagane zaawansowane szkolenie, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Już pierwszego dnia pracy z programem można wygenerować istotne dla procesu odlewniczego dane.

Sesja odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 11:00.

Z uwagi na limitowaną liczbę miejsc webinarium będzie dostępne dla zarejestrowanych uczestników. Rejestracja możliwa jest na stronach organizatora.

Nadchodzące wydarzenia w tym mieście
Nic nie znaleziono
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.