Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Konferencja innoSHIP 4.0 - #SmartFactory dla okrętownictwa
Data:
11.09.2018
Miejsce:
Biurowiec Akwarium
Adres:
Czechosłowacka 3
81-969 Gdynia
Województwo:
pomorskie

Już 11 września 2018 r. na X piętrze biurowca Akwarium Bałtyckiego Portu Nowych Technologii odbędzie się druga edycja bezpłatnej konferencji skierowanej do osób związanych z branżą okrętową - innoSHIP 4.0 - #SmartFactory w okrętownictwie.

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli wszystkich firm z branży okrętowej, którzy w swojej pracy stykają się z tematyką produkcji i technologii, a także zarządzaniem projektem oraz planowaniem. Celem konferencji jest wprowadzenie Państwa do IV Rewolucji Przemysłowej i tematyki wytwarzania przyszłości – Smart Factory, a także zapoznanie z narzędziami, które znaczne usprawniają pracę dzisiejszych przedsiębiorstw około okrętowych.

Udział w konferencji innoSHIP 4.0 jest bezpłatny, jednak z uwagi na limitowaną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Dokładna agenda spotkania oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie konferencji

Na spotkanie zapraszają wspólnie Cador Consulting sp. z o.o. (dostawca rozwiązań z zakresu CAD/CAM/CAE/PLM), Siemens PLM Software oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Nadchodzące wydarzenia w tym mieście
Nic nie znaleziono
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.