Korzystamy z cookies, więcej informacji »
3. spotkanie Wabco4Designers
Data:
24.05.2018
Miejsce:
Wabco
Adres:
Ostrowskiego 34
53-238 Wrocław
Województwo:
dolnośląskie

Przedsiębiorstwo Wabco zaprasza do Wrocławia na organizowane już po raz trzeci spotkanie dla inżynierów zainteresowanych tematem symulacji numerycznych.

Nowoczesne technologie, które na dobre wkroczyły do świata motoryzacji, powstają dzięki zaangażowaniu inżynierów z pasją rozwiązujących zaawansowane problemy techniczne. Często posiłkują się oni przy tym skomplikowanymi metodami obliczeń, testów i symulacji, które będą tematem przewodnim obecnego, trzeciego już spotkania dla inżynierów konstruktorów z cyklu Wabco4Designers.

Prezentacje tematyczne

W trakcie Wabco4Designers uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się tematyką wykorzystania symulacji numerycznych w procesie konstruowania produktów. Swoje tematy zaprezentują trzej przedstawiciele działu R&D:

  • Krzysztof Hyzopski, kierownik ds. obliczeń i symulacji w dziale inżynierii produktu – „Obliczenia wału korbowego sprężarki tłokowej”,
  • Karol Czekaj, starszy inżynier ds. obliczeń i symulacji – „Obliczenia połączenia śrubowego na przykładzie sprężarki”,
  • Damian Bodniewicz, inżynier tego samego obszaru, a także doktorant Politechniki Wrocławskiej w Katedrze Mechaniki i Inżynierii Materiałowej – „Analiza numeryczna pokrywy elektroniki wykonanej z tworzywa sztucznego ze wzmocnieniem”.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00, a zakończy się panelem dyskusyjnym oraz planowaną na goidznę 18:50 wizytą na hali produkcyjnej oraz w Centrum Testowym Wabco.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres e-mail organizatora (decyduje kolejność zgłoszeń).

Nadchodzące wydarzenia w tym mieście
  Data Nazwa Miejsce Miasto
26.03.2019 Warsztaty NX CAD GM System Wrocław
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.