Korzystamy z cookies, więcej informacji »
HyperWorks Technology Conference Poland 2017
Data:
25.05.2017
Miejsce:
Novotel Centrum Katowice
Adres:
Al. Roździeńskiego 16
40-202 Katowice
Województwo:
śląskie

Firma Des Art zaprasza na III edycję HyperWorks Technology Conference Poland. Spotkanie przeznaczone jest dla pracowników szeroko pojętego przemysłu oraz instytucji badawczo-naukowych, w których obszarze zainteresowań znajduje się tematyka analiz numerycznych.

Konferencja ma być nie tylko okazją do budowania kontaktów biznesowych, ale ma przede wszystkim umożliwić wymianę doświadczeń z zakresu wykorzystania elementów pakietu Altair HyperWorks w codziennej pracy. Prelekcje, które będą miały miejsce podczas imprezy, będą prowadzone przez doświadczonych inżynierów, dzięki czemu wszystkie zagadnienia zostaną przedstawione od strony praktycznej.

Organizatorem konferencji jest firma Des Art świadcząca usługi z zakresu symulacji numerycznych CAE i najnowszych technik wspomagania projektowania CAD oraz jedyny autoryzowany przedstawiciel przedsiębiorstwa Altair HyperWorks w Polsce.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, a te nadsyłać można do 12 maja br. Formularz rejestracyjny oraz agenda dostępne są na stronie organizatora. Spotkanie odbywa tym razem się w Hotelu Novotel Centrum Katowice. Dla uczestników, którzy zdecydują się nocować w obiekcie, przewidziane zostały promocyjne ceny.

Nadchodzące wydarzenia w tym mieście
Nic nie znaleziono
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.