Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Targi pracy Kariera Inżyniera
Data:
28.06.2014
Miejsce:
Stadion Narodowy
Adres:
al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa
Województwo:
mazowieckie

Spółka Careercon zaprasza wszystkich inżynierów i studentów kierunków technicznych do udziału w kolejnych targach pracy Kariera Inżyniera.

Targi Kariery Inżyniera to wydarzenie, podczas którego firmy z branży zaprezentują swoje aktualne oferty pracy. Przedsiębiorstwa przedstawią uczestnikom projekty, nad którymi obecnie pracują i swoje plany na przyszłość oraz zaprezentują warunki zatrudnienia. Każda z firm uczestnicząca w targach będzie mieć własne stoisko, co umożliwi uczestnikom bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą. Przygotowano też wiele ciekawych wykładów, które prowadzone będą najlepszych specjalistów w kraju. Ich tematyka dotyczyć będzie m.in.: negocjacji warunków płacowych, planowania kariery i pozyskiwania dotacji unijnych na projekty, poruszone zostaną również prawne aspekty świadczenia pracy.

Kariera Inżyniera to nie tylko przegląd ofert pracy, lecz również możliwość podwyższenia kwalifikacji. Uczestnicy wydarzenia będą mogli bezpłatnie wziąć udział w wielu interesujących szkoleniach. Spośród kilkudziesięciu firm szkoleniowych do udziału w targach wybrano firmy o najciekawszej ofercie. Uczestnicy będą mogli poznać szczegółowy plan szkoleń oraz zapisać się na poszczególne kursy. Szczegóły zostaną przekazane przez przedstawicieli firm szkoleniowych podczas targów.

Bezpłatny udział w targach zapewnia:

  • bezpośredni kontakt z przyszłym pracodawcą (dział HR, osoby decyzyjne w nowych projektach),
  • przegląd najnowszych projektów firm zajmujących się inżynierią i IT,
  • udział w ciekawych warsztatach oraz wykładach merytorycznych,
  • materiały targowe – katalog targowy, teczki firmowe, magazyny branżowe,
  • atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców,
  • catering.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Impreza jest zamknięta i udział w niej wymaga wcześniejszej rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji o targach można znaleźć na poświęconych im stronach internetowych. Są tam również dostępne odpowiednie formularze rejestracyjne.

Nadchodzące wydarzenia w tym mieście
Nic nie znaleziono
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.