Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Kompas 3D LT V9
Pobierz
Download / Trial
Wielkość pliku:
76 MB
Data dodania:
17.05.2010
Liczba pobrań:
3989
Rozszerzenie:
ZIP
Ocena użytkowników: brak ocen
Kompas-3D LT jest programem do wspomagania projektowania. Zawiera moduł do pracy w przestrzeni 3D, jak również 2D. W pełni parametryczny CAD pozwala na swobodne tworzenie modeli, jak również import brył w formacie SAT (z AutoCADa), i wygodne utworzenie rzutów płaskich i przekrojów. Moduł do rysowania płaskiego 2D umożliwia wczytanie plików w formacie DWG i DXF. Obsługuje np. śledzenie punktów charakterystycznych, uchwywty obiektów, i standardowe narzędzia do rysowania edycji rysunku płaskiego. Tak utworzony rysunek można wydrukować. Program jest darmowy również do wykorzystania komercyjnego (należy się tylko zarejestrować na stronie http://www.kompas-3d.pl).
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.