Korzystamy z cookies, więcej informacji »
CNC
Pobierz
Download / Trial
Wielkość pliku:
189 KB
Data dodania:
17.05.2010
Liczba pobrań:
4611
Rozszerzenie:
ZIP
Ocena użytkowników: brak ocen
Program CNC pozwala na konwersję polilinii zapisanej w pliku typu *.dxf (R12) na program frezarki numerycznej. W pliku *.dxf wygenerowanym przy pomocy AutoCad'a może znajdować się tylko jedna polilinia, wszystkie inne obiekty są pomijane. Plik *.dxf musi!!! być zapisany w formacie wersji R12. Program w wersji TRIAL przetwoży tylko 10 vertex'ów polilinii. W polilinii można stosować również łuki. Kod wynikowy zgodny jest z kodem ISO. Program w pełnej wersji użytkowany jest od około roku w naszej firmie na dwóch obrabiarkach (SINUMERIK i MIKRON) i jest ciągle modyfikowany. Program napisany jest w programie DELPHI 5.0.
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.