Korzystamy z cookies, więcej informacji »
ArCon+ : wprowadzenie
Pobierz
Download / Publikacje
Wielkość pliku:
317 KB
Data dodania:
17.05.2010
Liczba pobrań:
1712
Rozszerzenie:
PDF
Ocena użytkowników: brak ocen
Dostając do ręki, a przede wszystkim do testowania, pudełko z oprogramowaniem Arcon+, pomyślałem sobie, że jest to program, który raczej nie ma wielu użytkowników. Jak bardzo się wtedy myliłem! Okazuje się bowiem, że oprogramowanie to jest dosyć szeroko rozpowszechnione nie tylko za granicą, gdzie jest reklamowane nawet w TV, ale i w naszym kraju. Świadczyć o tym może fakt, że coraz więcej firm oferujących usługi związane z projektowaniem wnętrz używa właśnie tej aplikacji w celu szybkiej prezentacji swoich pomysłów ustawienia wnętrz. I stąd pomysł na ten artykuł. Aby program ten był przystępny również dla licznych posiadaczy wersji DEMO i nowych użytkowników, przedstawię pokrótce proces tworzenia nowego projektu architektonicznego. Projekt ten będzie przedstawiał budowlę parterową, aby, przynajmniej na początek, nie utrudniać sobie życia.
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
SolidWorks 2022. Projektowanie maszyn i konstrukcji
Jerzy Domański

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl