Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Hyper Steel
Pobierz
Download / Publikacje
Wielkość pliku:
231 KB
Data dodania:
17.05.2010
Liczba pobrań:
1724
Rozszerzenie:
PDF
Ocena użytkowników: brak ocen
Hyper Steel jest nakładką na AutoCAD-a R14, która pracuje w środowisku Windows NT 4.0. Ta najnowsza aplikacja stworzona przez IBSA w znaczny sposób skraca czas wykonywania projektu. Program jest przeznaczony zarówno dla małych biur projektowych, jak i dla gigantów rynku budowlanego. Program dystrybuuje w Polsce firma Evatronix. Uwzględniając pracochłonność wykonywania projektu, a zwłaszcza tworzenia rysunków konstrukcyjnych, praca z Hyper Steelem jest prawdziwą przyjemnością. To, co kiedyś trwało tydzień, może dziś zabrać nam jedynie kilka godzin. Za pomocą programu konstruktor lub kreślarz mogą przygotować dla swoich klientów gotowe rysunki warsztatowe, wykonawcze i wysyłkowe.Wszystko to w znajomej dla użytkownika AutoCAD-a formie.
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.