Korzystamy z cookies, więcej informacji »
ROBOT EC3 Expert
Pobierz
Download / Publikacje
Wielkość pliku:
417 KB
Data dodania:
17.05.2010
Liczba pobrań:
7368
Rozszerzenie:
PDF
Ocena użytkowników: brak ocen
Tytuł jest trochę przekorny, ale coraz częściej spotykamy się w praktyce projektowej z koniecznością korzystania z norm europejskich zwanych EuroCode. Jednak, jak się okazuje, EuroCode to tylko pewne ogólne wytyczne i co kraj, to EuroCode wygląda trochę inaczej. Powód jest dość banalny. Twórcy norm w poszczególnych krajach starają się przystosować EuroCode do wymagań i przyzwyczajeń projektantów, tak aby zmiana norm krajowych na europejskie nie powodowała zbyt dużego zamętu w projektowaniu. Na szczęście różnice te są na tyle nieznaczne, że program obliczeniowy dla budownictwa napisany w oparciu o normy europejskie może być z powodzeniem używany w różnych krajach (oczywiście w odpowiedniej wersji językowej).
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.