Praca.pl
Frezer CNC (programista)
Miejsce pracy: Sprang-Capelle
Region: Holandia

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.

Oferujemy pracę na terenie Holandii. Współpracujemy z wieloma holenderskimi firmami z różnorodnych branż, dając zatrudnienie wielu Polakom. Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych pracowników? Zapoznaj się z poniższą ofertą i podejmij współpracę z Axell.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o. oraz jesteśmy członkiem Związku Pracodawców OKAP.

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Holandia / Sprang-Capelle

Wymagania:

Obecnie poszukujemy do pracy w Sprang-Capelle doświadczonego

operatora programistę frezarek CNC na systemie Heidenhain

Praca ze stalą RVS, czarną oraz aluminum.

Produkty pod indywidualne zamówienia klientów.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na tym samym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • j. angielski w stopniu co najmniej średnio-komunikatywnym
  • prawo jazdy kategorii B (oferta wiąże się z samodzielnym dojazdem do pracy autem służbowym Axell)

Axell oferuje:

  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Pracę w międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Frezer CNC (programista) - Praca.pl