Praca.pl
Inspektor Budowlany
Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Tebodin Poland to wiodąca firma zajmująca się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Tebodin Poland jest częścią międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., która zatrudnia ponad 4000 inżynierów w ponad 20 krajach świata i należy do światowego koncernu Bilfinger.

Opis stanowiska:

  • koordynacja działań na terenie budowy realizowanej inwestycji, w oparciu o specyfikację techniczną, plan budowy, budżet, legislację i regulacje
  • koordynacja i nadzorowanie działań firm wykonawczych wraz z rozpoznawaniem opóźnień i stosowaniem środków naprawczych
  • koordynacja pracy zespołu nadzorującego roboty budowlane
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót przez podwykonawców
  • nadzór nad realizacją projektu, kontrola zgodności realizacji z umowami z Zamawiającym i Podwykonawcami oraz planem BIOZ, PZJ i przepisami BHP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń
  • min. 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu inwestycji budowlanych jako Kierownik Budowy/Inspektor Nadzoru
  • doświadczenie w koordynacji robót dla dużych inwestycji kubaturowych (obiekty biurowe, handlowe, zakłady produkcyjne, hale magazynowe etc.)
  • biegła znajomość prawa budowlanego i przepisów z nim związanych
  • bardzo dobra znajomość AutoCAD, MS Project oraz pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność w pełnym wymiarze czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • wsparcie ze strony profesjonalistów oraz możliwość rozwoju kompetencji
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie kursów językowych)
  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin / umowa zlecenie)

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Inspektor Budowlany - Praca.pl