Praca.pl
Inspektor Elektryczny
Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Tebodin Poland to wiodąca firma zajmująca się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Tebodin Poland jest częścią międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., która zatrudnia ponad 4000 inżynierów w ponad 20 krajach świata i należy do światowego koncernu Bilfinger.

Opis stanowiska:

  • sprawowanie funkcji Inspektora Nadzoru w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego
  • sprawowanie kontroli zgodności realizacji prac budowlanych z projektem, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i zawartą umową (sprawdzanie jakości wykonywanych robót)
  • weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji składanej przez Wykonawcę w aspekcie wymagań zawartych w kontrakcie
  • uczestnictwo w odbiorach technicznych
  • sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających
  • reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji (ofertowanie, utrzymywanie kontaktów z klientami etc.)

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w sprawowaniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
  • bardzo dobra znajomość AutoCAD, MS Project oraz innych programów do kosztorysowania
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i
  • elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego

     Dodatkowym atutem będą:

  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • świadectwa kwalifikacyjne D i E z uprawnieniami do wykonywania pomiarów ochronnych instalacji elektrycznych i elektroeergetycznych

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • wsparcie ze strony profesjonalistów oraz możliwość rozwoju kompetencji
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie kursów językowych)
  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin / umowa zlecenie)

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Inspektor Elektryczny - Praca.pl