Praca.pl
Operator CNC - branża automotive
Miejsce pracy: Świdnica
Region: dolnośląskie

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

Zadania:

• obsługa maszyn CNC,
• czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów,
• nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami,

Wymagania:

• wykształcenie min. zawodowe techniczne,
• doświadczenie w obsłudze maszyn (mile widziane w obsłudze maszyn CNC),
znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny,
• umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
• odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność wykonywania zadań,
• bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

• wynagrodzenie - 2300 zł brutto płatne do 10-go każdego miesiąca,
• szkolenia wprowadzające,
• płatne nadgodziny,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin,
• możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• benefity (multisport, grupowe ubezpieczenie),
• pracę w systemie dwu zmianowym pon-pt,
• możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z pracodawcą.

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Operator CNC - branża automotive - Praca.pl