Praca.pl
Inżynier elektryk
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Firma Sabajgroup - wiodący na rynku producent obudów przemysłowych oraz rozdzielnic elektrycznych poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Wymagania:

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych wyrobów
  • Implementacja zmian w produktach firmy zgodnie z wymaganiami rynku
  • Uczestniczenie w przygotowaniu oferty produktów
  • Raportowanie, analiza i optymalizacja koszów zużycia energii elektrycznej w firmie
  • Współpraca przy certyfikacji produktów firmy
  • Doradztwo techniczne i działalność szkoleniowa
  • Konsultowanie oraz projektowanie rozwiązań z działem rozwoju , marketingu oraz produkcji
  • Współpraca przy badaniu rynku, trendów oraz aktywności konkurencji, benchmark produktowy
  • Współpraca oraz konsultacje przy instalacji elektrycznej nowych urządzeń oraz modyfikacji sieci elektrycznej zakładu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany profil elektryczny lub podobny
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń
  • w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Szeroka wiedza z zakresu urządzeń i obudów elektrycznych od niskich / średnich / wysokich napięć
  • Znajomość programów AUTOCAD, MS Office
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w firmie ze 100% polskim kapitałem
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Inżynier elektryk - Praca.pl