Praca.pl
Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Zakládání staveb, a. s., jest spółką o wieloletniej tradycji i doświadczeniu w dziedzinie fundamentowania specjalnego pod obiekty przemysłowe, komunikacyjne i wodne oraz domy mieszkalne. Istotną częścią naszej działalności są też prace związane ze środowiskiem naturalnym, łącznie z rekultywacją osuwisk.

Całe to wymienione spektrum ma jeden element wspólny, zawsze chodzi tu o kontakt ze środowiskiem geotechnicznym – gruntem albo ze skałami. Zależnie od sposobu posadowienia obiektu, podparcia istniejącej budowli lub zabezpieczenia wykopu budowlanego, czy realizacji dzieła pod ziemią, należy właściwie dobrać jedną z technologii fundamentowania specjalnego.

Opis stanowiska:

  • Obowiązki związane z obsługą kontraktów realizowanych przez Zakladani Staveb S.A. w okresie zgłaszania wad i usterek (wizytacja na budowach, udział w przeglądach robót, sporządzenie dokumentacji fotograficznej, ewidencja usterek i wad, pozostałe) – krótkie wyjazdy poza biuro
  • Prace związane z dokumentacją powykonawczą dla zakresu prac realizowanych przez Zakladani Staveb S.A. (uzupełnianie dokumentacji zgodnie z wytycznymi)
  • Sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej kontraktów w zakresie protokołów końcowych
  • Organizowanie i kontrola prawidłowości oraz terminowości realizacji zleceń transportów sprzętu budowlanego na etapie realizacji budowy
  • Prowadzenie bieżącej ewidencji mienia zgromadzonego na placu składowym oraz sprawnego i efektywnego ekonomicznie relokowania w odpowiedzi na zapotrzebowania aktualnie realizowanych kontraktów (logistyka placu składowego)
  • Możliwość sporadycznych i krótkich wyjazdów na teren budów realizowanych przez Zakladani Staveb S.A.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, kierunek: budownictwo
  • Znajomość i stosowanie przepisów prawa budowlanego, BHP, ppoż.
  • Dobra znajomość programów Word, Excel, AutoCad
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie wykonawczej
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Pożądane kompetencje:

  • Samodzielność i skrupulatność, zaangażowanie w obowiązki
  • Umiejętność zarządzania procesem budowalnym, koordynowania, egzekwowania
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz współpracy z Podwykonawcami / Dostawcami
  • Lojalność, umiejętność komunikacji i dzielenia się informacją
  • Dążenie do rezultatów
  • Orientacja na cel

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (okres próbny 3 m-ce, czas określony 9 m-cy, umowa na czas nieokreślony)
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia, zawodowych kompetencji oraz osobistego zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Inżynier Budowy - Praca.pl