Praca.pl
Kierownik robót
Miejsce pracy: Polska
Region: wielkopolskie

ZRUG Sp. z o.o. jest firmą budowlaną z tradycjami sięgającymi lat 70-tych ubiegłego wieku. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji w obszarach takich jak gaz ziemny, ropa naftowa, paliwa, instalacje przemysłowe, ciepłownictwo oraz ochrona środowiska. Aktualnie poszukujemy pracownika na następujące stanowisko:

Opis stanowiska:

  • organizowanie, planowanie i prowadzenie robót budowlanych, zgodnie z przepisami prawa, wymogami warunków Kontraktu i zarządzeniami Nadzoru
  • weryfikacja dokumentacji projektowej, analiza kosztowa zastosowanych rozwiązań technicznych oraz udział w procesie kalkulacji ofertowej
  • bieżące monitorowanie postępu robót, ocena szans i ryzyk związanych z budową
  • koordynowanie pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu
  • przygotowywanie raportów oraz współpraca z kadrą kierowniczą i techniczną firmy
  • nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – w specjalności instalacyjnej
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • doświadczenie w realizacji robót w zakresie budowy gazociągów
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, ekonomicznym i logistycznym
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
  • znajomość obsługi MS Office, AutoCad, dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zatrudnienie w oparciu o różne formy zatrudnienia
  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności
  • telefon , komputer, samochód do celów służbowych
  • pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Kierownik robót - Praca.pl