Praca.pl
Starszy projektant elektryczny
Miejsce pracy: Northamptonshire
Region: Wielka Brytania

P2 Recruitment Sp. z o.o. już od 2002 roku efektywnie pomaga inżynierom, architektom i innym profesjonalistom w znalezieniu pracy w Polsce i na całym świecie.

Dla naszego Klienta – średniej wielkości biura konsultingowo-projektowego, w którym panuje bardzo dobra atmosfera pracy, oferującego atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w nowo wybudowanym, nowoczesnym biurze, poszukujemy osób chętnych do wyjazdu do Wielkiej Brytanii i pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

Starszy projektant elektryczny odpowiedzialny jest za nadzorowanie projektów instalacji elektrycznych i pracy innych członków zespołu oraz dotrzymanie terminów i kosztów realizacji danego przedsięwzięcia. Pełni on także kluczową rolę we wspieraniu procesu szkolenia mniej doświadczonych pracowników.

Starszy projektant odpowiada za szczegółowe zaprojektowanie i wypracowanie odpowiednich rozwiązań dla : instalacji niskonapięciowych,  systemów komunikacyjnych, oświetleniowych, antypożarowych, przeciwwłamaniowych i kontroli dostępu.

Do głównych zadań pracownika będzie należało:

  • Reprezentowanie firmy oraz nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Przygotowanie ofert dopasowanych do wymagań klientów
  • Sporządzanie szkiców, projektów, kosztorysów, ekspertyz i raportów
  • Współpraca z architektami, projektantami konstrukcji, kontraktorami, dostawcami itp.
  • Organizacja spotkań projektowych, informowanie przełożonych o postępach, przydzielanie zadań członkom zespołu
  • Nadzór nad mniej doświadczonymi członkami zespołu
  • Nadzór nad projektami na każdym etapie ich realizacji (od planowania po ukończenie)

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość standardów BREEAM
  • Znajomość programów CAD, Dialux/Relux, Amtech i 3D Naviswork
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektantów
  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
  • Umiejętność projektowania i czytania rysunków technicznych
  • Dbałość o szczegóły, terminowość
  • Samodzielność i dobra organizacji pracy

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Starszy projektant elektryczny - Praca.pl