Praca.pl
Konstruktor Elektryk (modernizacje pojazdów szynowych)
Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

W związku z rozwojem naszej organizacji w obszarze modernizacji pojazdów szynowych poszukujemy kandydatów na stanowisko Konstruktora Elektryka. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za projektowanie elektryczne instalacji elektrycznych pojazdów szynowych oraz nadzór nad realizacją projektów.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie elektryczne oraz opracowywanie dokumentacji technicznej wyrobów – pojazdy szynowe;
  • Programowanie sterowników PLC;
  • Ustalanie z Klientami parametrów technicznych produktów;
  • Nadzór nad realizacją projektów;
  • Uruchomienia u Klienta wybranych wyrobów;
  • Wprowadzanie zmian w dokumentacji konstrukcyjnej
  • zgodnie z ustalonymi procedurami;
  • Udoskonalanie produktu przy uwzględnieniu najnowszych technologii;
  • Sprawowanie nadzoru nad pracami podwykonawców;
  • Uczestnictwo w testach urządzeń na stacji prób;
  • Wsparcie Działu Sprzedaży.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne: Elektrotechnika, Automatyka, Energoelektronika);
  • Doświadczenie w projektowaniu elektrycznym pojazdów (mile widziane doświadczenie w projektowaniu pojazdów szynowych);
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów: E3, EPLAN, AutoCad, WSCAD; SEE Electrical;
  • Umiejetność projektowania i czytania schematów elektrycznych;
  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;
  • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Konstruktor Elektryk (modernizacje pojazdów szynowych) - Praca.pl