Praca.pl
Architekt
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Region: śląskie
Praca: etat

RS Architekci Sp. z o.o.

Biuro RS Architekci to architektoniczne biuro działające na terenie Polski od 2006 roku.
Projektujemy i realizujemy Projekty w Polsce, Niemczech, Chorwacji i Austrii.
Naszym stałym celem jest bycie zaufanym partnerem dla naszych Inwestorów oraz pracowników.
Cechuje nas stały rozwój i profesjonalizm.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • sporządzanie Projektów Budowlanych oraz Wykonawczych obiektów o funkcjach handlowych, sportowych oraz mieszkaniowych
  • sporządzanie dokumentacji przy pomocy programu CAD: AutoCad oraz Revit
  • przestrzeganie harmonogramu terminowego i finansowego projektu oraz dbałość o jakość wykonania dokumentacji
  • współpraca z pozostałymi działami firmy przy zagadnieniach specjalistycznych
  • współpraca z pozostałymi branżami przy zagadnieniach branżowych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku
  • profesjonalna wiedza z zakresu opracowania projektu wykonawczego oraz doświadczenie przy realizacji projektu
  • znajomość jęz.niemieckiego i angielskiego lub/i gotowości do uczenia się jęz. niemieckiego na kursie finansowanym przez pracodawcę
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • biegła znajomość programów Revit lub/i AutoCAD
  • znajomość branżowych norm, ustaw i przepisów prawnych
  • precyzyjne wykonywanie zadań oraz innowacyjne podejście do zagadnień

Oferujemy:

  • współpracę przy międzynarodowych projektach
  • ciekawe wyzwania, urozmaicone zadania w dziedzinie nieruchomości komercyjnych na terenie Polski oraz Niemiec
  • udział w międzynarodowych konkursach architektonicznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające wykonywanej pracy i zaangażowaniu w działalność firmy
  • nowoczesny sprzęt i wyposażenie biura

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Architekt - Praca.pl