CMS
Programista PLC
Miejsce pracy: zdalna
Region: opolskie
Firma zajmująca się uruchamianiem linii produkcyjnych w branży motoryzacyjnej, współpracująca z kontrahentami w całej Europie, jak również na innych kontynentach, poszukuje kandydata na stanowisko Programisty PLC.

Obowiązki:
- tworzenie aplikacji/standardów dla sterowników przemysłowych
- tworzenie wizualizacji procesu
- dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych)
- wdrażanie i testowanie dostarczanych rozwiązań i aplikacji
- przygotowanie dokumentacji technicznej dla dostarczanych rozwiązań i aplikacji

Wymagania:
- minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w branży motoryzacyjnej
- praktyczna znajomość programowania sterowników Siemens, PhoenixContact lub AllenBradley oraz dedykowanych modułów Safety
- znajomość standardów programowania w branży motoryzacyjnej np.: VASS, BMW, Integra, Global
- wykształcenie wyższe techniczne
- umiejętność rozruchu układów napędowych
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
- gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych (ok. 70% czasu pracy)
- samodzielność, dokładność, zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole w międzynarodowym środowisku
- umiejętność pracy pod presją czasu
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną;
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego
- premię projektową, diety
- narzędzia niezbędne do wykonywania zadania (przeloty, zakwaterowanie, sprzęt)
- ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
- projekty na terenie Europy (możliwe też w pozostałych częściach świata)

Osoby zainteresowane poznaniem szczegółów, aplikowaniem, zapraszamy do kontaktu pod adresem : condico.mens@gmail.com .