Praca.pl
Specjalista ds. Jakości Produktu
Miejsce pracy: Stary Gostków
Region: łódzkie

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, trzeciego pod względem wielkości koncernu tytoniowego na świecie. Grupa zatrudnia ponad 26 000 osób w 364 biurach oraz 25 fabrykach na całym świecie. JTI sprzedaje swoje produkty w 120 krajach, a lokalne portfolio reprezentowane jest przez takie marki jak Camel, LD, Winston i Mevius. JTI Polska, pracodawca nagrodzony certyfikatami Top Employers 2016, Top Employers Europe 2016 oraz Top Employers Global 2016, to szansa na realizację innowacyjnych pomysłów, gwarancja dynamicznego rozwoju i możliwości międzynarodowej kariery.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko:

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Stary Gostków (pow. poddębicki)

Wymagania:

Obszary odpowiedzialności
  • Wsparcie procesu wprowadzania do produkcji nowych produktów: realizacja przydzielonych zadań i monitorowanie procesu wdrażania nowych inicjatyw
  • Raportowanie postępów prac w projekcie do przełożonego, zgłaszanie ryzyka i poszukiwanie rozwiązań
  • Nadzór nad poprawnością danych (SAP/PLM) oraz ocena możliwości technicznych związanych z bieżącymi produkcjami na podstawie dostępnych baz danych
  • Bliska współpraca z Działami Produkcji, Eksportu, Planowania, Inżynieryjnym oraz Jakości
Kwalifikacje i doświadczenie
  • Wykształcenie wyższe (Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Jakością, Inżynieria Produkcji)
  • Znajomość środowiska MS Windows i MS Office – Excel, MS Power Point
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum średniozaawansowany)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG - będzie atutem
  • Doświadczenie w pracy ze zintegrowanym systemem typu SAP - będzie atutem
  • Dobra organizacja, samodzielność, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Podzielność uwagi, dokładność oraz nastawienie na wyniki
  • Umiejętności analityczne oraz pracy pod presją czasu
  • Otwartość w komunikacji z innymi działami oraz poszukiwanie nowych rozwiązań dla problemów jakościowych
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta Multisport
  • Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Stryków, Ozorków)

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Specjalista ds. Jakości Produktu - Praca.pl