Praca.pl
Specjalista ds. badań i rozwoju (Dział Oddymiania)
Miejsce pracy: Cieplewo
Region: pomorskie

Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta Mercoru obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe- kierunkowe (inżynier mechanik lub inż. budownictwa)
  • wiedza z zakresu budowy maszyn i/lub lekkich konstrukcji stalowych
  • podstawowa znajomość elektrotechniki
  • wskazane 2-4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość AutoCad (lub podobnych), SolidEdge (lub podobnych), Ms Office
  • znajomość j. angielskiego i j. francuskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • pożądana znajomość produktów branżowych
  • konieczna doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy zgodnie z harmonogramami
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kategorii B
Zadania:
  • prowadzenie projektów-badawczo rozwojowych,
  • projektowanie nowych produktów zgodnie z potrzebami organizacji,
  • opracowanie prototypów, badania i wdrożenie ich do produkcji
  • nadzór i modernizacja bieżących produktów
  • przygotowanie dokumentacji technicznej na potrzeby działu oraz wydziału produkcyjnego
  • współpraca z wyznaczonymi instytucjami w zakresie uzyskania wymaganych dopuszczeń, certyfikatów niezbędnych do sprzedaży
  • help-desk – merytoryczne wsparcie dla produkcji, handlowców, realizatorów współpraca w zakresie rozwiązań technicznych
  • nadzór nad aprobatami technicznymi oraz certyfikatami zgodności,
  • tworzenie indywidualnych dokumentacji technicznych na potrzeby klienta nadzór nad realizacją zleceń nietypowych
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet socjalny

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Specjalista ds. badań i rozwoju (Dział Oddymiania) - Praca.pl