KM-SYSTEM Mariusz Chmielewski, Krzysztof Słowik S.C.
KONSTRUKTOR
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Region: dolnośląskie
Praca: etat

Opis stanowiska:

  • Projektowanie maszyn, urządzeń oraz elementów mechaniki (automatyka przemysłowa)

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej

  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w istniejących i nowych konstrukcjach

  • Kontrola powykonawcza nowych maszyn (testy)

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne, kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne

  • Znajomość oprogramowania CAD 3D (preferowany SolidWorks)

  • Dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn

  • Umiejętność planowania własnego czasu pracy

  • Kreatywność, Komunikatywność, Dokładność

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1rok

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie

  • Udział przy wdrażaniach nowych, innowacyjnych technologii

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KM-SYSTEM z siedzibą w Jeleniej Górze."