Praca.pl
Technolog
Miejsce pracy: mazowieckie
Region: mazowieckie

BELLA Zakład Kompozytów to firma, która od ponad 30 lat zajmuje się wykonywaniem oprzyrządowania i produkcją wyrobów kompozytowych. Działalność firmy to produkcja wyrobów dla wielu różnych branż, głównie dla przemysłu szynowego, okrętowego, motoryzacji, lotnictwa, a także wyrobów sanitarnych, wielkogabarytowych elementów reklamowych i wielu innych.

Opis stanowiska:

  • opracowywanie i organizowanie całokształtu prac związanych z wdrożeniami procesów technologicznych i produkcyjnych
  • opracowywanie i weryfikacja dokumentacji technologicznej
  • projektowanie oprzyrządowania i produkcji seryjnej wyrobów z tworzyw sztucznych (kompozyty polimerowe)
  • nadzorowanie i wprowadzanie nowych metod wytwarzania wyrobów i nowych surowców
  • optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesów technologicznych
  • warunki pracy: praca biurowa - 20% czasu pracy, praca na hali produkcyjnej - 80% czasu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunkowe – chemia polimerów; technologia polimerów i tworzyw sztucznych)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zakładzie przetwarzającym tworzywa sztuczne na analogicznym stanowisku
  • znajomość technologii kompozytów polimerowych
  • doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu dokumentacji technologicznej dla bieżących i nowo uruchamianych produkcji
  • umiejętność czytania dokumentacji 2D i 3D (programy CAD/CAM)
  • znajomość branży tworzyw sztucznych
  • minimum dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość komputera w zakresie pakietu Office
  • dyspozycyjność (wyjazdy do Klienta)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w sprawdzonym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy i umiejętności

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Technolog - Praca.pl