Praca.pl
Operator CNC / Programista CNC / Frezer CNC / Tokarz CNC / Wytaczarz CNC / Szlifierz CNC
Miejsce pracy: Niemcy
Region: Niemcy

Jesteśmy niemiecką Agencją pracy oferująca bezpośrednie i legalne zatrudnienie na niemieckich bardzo dobrych warunkach płatniczych i socjalnych w renomowanych przedsiębiorstwach na terenie Niemiec.

Opis stanowiska:

Job-Skala poszukuje kandydatów dla zakładów produkcyjnych w Niemczech w zakresie wysoko jakościowej obróbki skrawania detali jednostkowych lub małoseryjnych na stanowisku:

  • Frezer CNC
  • Tokarz CNC
  • Wytaczarz CNC
  • Szlifierz CNC
  • Programista CNC.

Praca od zaraz !
Stawka 14-18€ na godzinę

Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana

Zadania:

  • Samodzielne ustawianie detalu i programowanie (pisanie programu obróbczego detalu) na podstawie rysunku technicznego z co najmniej jednego z wymienionych sterowań:
    • Heidenhain, iTNC-530i, TNC-426, TNC-430,
    • Sinumerik 840D , 810D, Shop Turn, Shop Mill, 3M, 6M
    • Fanuc 0i-MC, 16i, 18i, 21i, 31i, 32i
    • Mazatrol
    • Haas
    • Okuma
    •  Traub

Wymagania:

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielne wykonanie wszystkich koniecznych pomiarów
  • Dokumentacja i protokołowanie używanych wymiarów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, na niemieckich warunkach płatniczych i socjalnych
  • Zatrudnienie na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Kontakt z nami jest w języku polskim
  • Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
  • Bardzo dobra zapłata
  • Dostęp do najnowszych technologii i możliwość rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Operator CNC / Programista CNC / Frezer CNC / Tokarz CNC / Wytaczarz CNC / Szlifierz CNC - Praca.pl