Praca.pl
Konstruktor Form Wtryskowych
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: kujawsko-pomorskie

Firma działająca w środowisku międzynarodowym od 1995 roku w branży usług CADCAM. Kluczowym zakresem działalności spółki jest konstrukcja i produkcja przyrządów tłocznych, a także form wtryskowych dla: Automotive, Lotnictwa i AGD.

Opis stanowiska:

Opis Stanowiska Pracy
  • Konstrukcja i projektowanie form wtryskowych oraz narzędzi pomocniczych
  • Modelowanie wyrobów zgodnie z założeniami klienta
  • Tworzenie dokumentacji 3D i D2
  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zmian i napraw form i narzędzi
  • Nadzór nad dokumentacją konstrukcyjną
  • Nadzór konstruktorski nad procesem produkcji i prób technologicznych form wtryskowych
  • Nadzór nad przebiegiem procesów konstrukcyjnych zlecanych do wykonania przez konstruktorów zewnętrznych
  • Udział w przygotowywaniu ofert handlowych dotyczących form wtryskowych

Wymagania:

Wymagania:
  • 3-5 letnie doświadczenie w projektowaniu form wtryskowych
  • Znajomość programów konstrukcyjnych
  • Znajomość budowy form wtryskowych
  • Mile widziana znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych: metoda wtrysku

Oferujemy:

Zapewniamy:
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Doświadczony zespół pracowników

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Konstruktor Form Wtryskowych - Praca.pl