Praca.pl
Inżynier Narzędziowni
Miejsce pracy: cała Polska
Region: mazowieckie

Firma działająca w środowisku międzynarodowym od 1995 roku w branży usług CADCAM. Kluczowym zakresem działalności spółki jest konstrukcja i produkcja przyrządów tłocznych, a także form wtryskowych dla: Automotive, Lotnictwa i AGD.

Opis stanowiska:

Główne zadania:
  • Organizacja i nadzorowanie procesu wdrożenia nowych matryc do produkcji (od fazy wykonalności do odbioru na prasie)
  • Wsparcie dla działu zakupów i inżynieryjnego na wszystkich etapach zamówienia, począwszy od przeglądu zapytań ofertowych i ofert od dostawców
  • Współpraca z konstruktorami już na etapie projektowania części
  • Nadzór nad dostawcą i raportowanie postępów poszczególnych etapów budowy matryc, koordynacja z ogólnym harmonogramem projektu; kontrola na miejscu u dostawcy
  • Wdrażanie u dostawców zasad budowy narzędzi zgodnych ze specyfikacją Adient
  • Poszukiwanie nowych dostawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana inżynieria mechaniczna i materiałowa, obróbka plastyczna)
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem matryc
  • Umiejętność oceny wykrojów i rozwiązań proponowanych przez dostawców matryc
  • Znajomość modelowania 3D
  • Umiejętność prowadzenia złożonych projektów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w międzynarodowym zespole
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szerokie pole rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Inżynier Narzędziowni - Praca.pl