Praca.pl
Stażysta Inżynier
Miejsce pracy: Wałbrzych, Jelcz Laskowice
Region: dolnośląskie

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii.
Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów, pracowników produkcyjnych oraz szkoleniami.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko:

Opis stanowiska:

Wymagania:

Zakres odpowiedzialności:
  • Proces planowania dla nowych części
  • Wprowadzenie nowych części do produkcji
  • Przygotowanie i przeprowadzanie prób produkcyjnych,
  • Analiza prób produkcyjnych, opracowanie środków zaradczych, raportowanie do przełożonych
  • Osiąganie określonych wymagań na wprowadzanie części do produkcji
  • Współpraca z powiązanymi działami (jakość, produkcja) oraz z centralą w Japonii
Wymagania:

Absolwent studiów wyższych magisterskich (rok ukończenia 2016 i 2017), preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji lub pokrewne

  • Praktyczna znajomość pakiety MS Office (bardzo dobra znajomość Excel), AutoCAD,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (dodatkowym atutem będzie znajomość programu Creo)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu
  • Elastyczność i otwartość
  • Umiejętność i chęć szybkiego przyswajania wiedzy
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Gotowość do pracy w innych lokalizacjach (Belgia, Wielka Brytania)
Oferujemy:
  • Możliwość poznania najnowszych technologii m.in.: hybrydowych
  • Cykl szkoleń i realizowanie ciekawych projektów
  • Rozwój zawodowy poprzez wymianę doświadczeń z pracownikami z europejskich zakładów naszego Klienta
  • Bogate zaplecze socjalne: stołówka, centrum sportowe (w Wałbrzychu)
  • Pakiet bezpłatnej opieki medycznej
  • Pomoc w relokacji dla osób spoza Wałbrzycha
  • Awans na stanowisko Inżyniera po ukończeniu programu.
  • Umowa o pracę na czas określony.

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Stażysta Inżynier - Praca.pl