Praca.pl
Asystent Projektanta / Projektant Konstrukcji Budowlanych
Miejsce pracy: Sobota (pow. poznański), Poznań
Region: wielkopolskie
Praca: etat

POZ BRUK Sp. z o.o. sp. j.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 30 lat odnoszącą sukcesy na rynku branżowym. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również kultury pracy.

Oferujemy pracę w środowisku pełnym wyzwań i nowych projektów, gdzie praca wre,  a Ty nigdy nie będziesz się nudzić. Stawiamy na ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

Opis stanowiska:

  • Współuczestnictwo w opracowywaniu projektów ofertowych, koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji żelbetowych i sprężonych;
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów;
  • Współuczestnictwo w nadzorze nad zgodnością tworzonego projektu z przyjętymi założeniami;
  • Opracowywanie rysunków warsztatowych;
  • Wykonywanie obliczeń statystycznych i wytrzymałościowych;
  • Wykonywanie obmiarów i zestawień materiałowych;
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań technicznych, wprowadzanie nowych technologii, innowacji, usprawnień;
  • Kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe - budownictwo (preferowana specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie);
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm konstrukcyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad (lub innego środowiska CAD) oraz programów do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych;
  • Znajomość norm projektowych PN i EN;
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Doświadczenie przy projektowaniu hal i obiektów prefabrykowanych z konstrukcji żelbetowych;
  • Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych;
  • Umiejętność aktywnej pracy w zespole;
  • Zaangażowanie, sumienne podejście do obowiązków,
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Pasja do inżynierii :)
  • Mile widziana znajomość programu Robot Structural Analysis Professional; doświadczenie przy obliczaniu konstrukcji sprężonych oraz doświadczenie w pracy w środowisku BIM;
  • Atutem będą uprawnienia budowlane.

Oferujemy:

  • Wdrożenie dopasowane do Twoich potrzeb, w celu przekazania niezbędnej wiedzy przed samodzielnym objęciem stanowiska;
  • Możliwość wykonywania praktyk na budowie oraz w biurze projektowym;
  • Poszerzanie wiedzy z zakresu konstrukcji poprzez bezpośrednią współpracę z działem produkcji, technologii i laboratorium POZBRUK;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Współpracę z profesjonalnym, dynamicznym i zgranym zespołem ludzi :).

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Asystent Projektanta / Projektant Konstrukcji Budowlanych - Praca.pl