Praca.pl
Inżynier Budowy (m/k)
Miejsce pracy: Strzałkowo
Region: wielkopolskie
Praca: etat

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej –

łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Do realizacji projektu w woj. wielkopolskim (Strzałkowo) poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Zadania:

  • przygotowywanie dokumentów budowy
  • bieżąca analiza postępu robót oraz kosztów budowy
  • sporządzanie harmonogramów
  • tworzenie raportów tygodniowych i miesięcznych
  • wykonywanie kalkulacji roboczej
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych
  • obsługa bieżących potrzeb budowy

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności drogowej
  • miejsce zamieszkania woj. wielkopolskie (mile widziane Konin, Strzałkowo, Września)
  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), AutoCad, MS Project
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne
  • dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szeroką ofertę szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

Oferujemy:

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl w zakładce ”kariera” (opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy!).

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Inżynier Budowy (m/k) - Praca.pl