Cadway Automotive Sp. z o.o.
CAD Engineer
Miejsce pracy: Jasionka
Region: podkarpackie
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE CADWAY Automotive specjalizuje się w projektowaniu kluczowych elementów nadwozia oraz tworzeniu innowacyjnych elementów dla luksusowych marek samochodów. W oparciu o doświadczenie naszych inżynierów tworzymy i dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla naszych Klientów.

 W związku z realizacją kolejnych projektów dla branży motoryzacyjnej i intensywnym rozwojem, poszukujemy kilku osób do naszego zespołu na stanowiska:

Nr ref. CADE/07/2017

Główne obowiązki:

-  Projektowanie i modelowanie nowych komponentów prototypowych w technologii 3D (interior trim, exterior trim, body structure parts, body panels, body closures),
Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych,
Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej,
Kontakt z klientem w celu uzgodnienia wymagań i postępu w projekcie,
Rozwiązanywanie pojawiąjących się problemów, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań,
Praca pod kierunkiem doświadczonych inżynierów.

Wymagania:

-  Znajomość Siemens NX (7.5 do 10.0),
-  2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z projektowaniem w NX w branży motoryzacyjnej, lotniczej, agd lub kolejowej,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny,
Znajomość procesu formowania wtryskowego będzie dodatkowym atutem,
- Umiejętność pracy pod presją czasu oraz uzgodnionych terminów,

- Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej w tym umiejętność ustalania priorytetów,

Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

Pracę w młodym zespole, międzynarodowym środowisku, realne szanse rozwoju i poszerzenia umiejętności technicznych,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Kontakt z nowych technologiami i możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach dla kluczowych producentów samochodów.

Aplikacje zawierające CV w języku polskim i angielskim prosimy przesłać na podany poniżej adres e-mail wpisująnumer referencyjny stanowiska:
                            popiela@cadway-automotive.com

Uprzejmie informujemy, iż CADWAY Automotive Sp z o.o. skontaktuje się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji i selekcji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182, 1662) przeprowadzoną przez CADWAY Automotive Sp. z o.o. i inne powiązane z nią podmioty.”