Praca.pl
Konstruktor
Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Track Tec Koltram sp. z o.o. jest firmą, która projektuje i wykonuje elementy stalowej nawierzchni kolejowej takie jak: rozjazdy kolejowe, skrzyżowania torów, podzespoły zamienne i konstrukcje specjalne,

a także rozjazdy i skrzyżowania tramwajowe.  Część produkcji trafia na rynki zagraniczne.

Cechą produktów jest ich uznana, wysoka jakość będąca efektem przyjętego priorytetu: pełnego zadowolenia partnerów firmy z wyrobów i ze współpracy z firmą Track Tec Koltram sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie nowych konstrukcji rozjazdów kolejowych
  • Dokonywanie modyfikacji i zmian konstrukcyjnych. Dokonywanie modyfikacji i zmian w konstrukcji wyrobów zgodnie z życzeniem klienta
  • Opracowywanie programów obróbczych na maszyny CNC
  • Przeprowadzanie prób prototypowych
  • Opracowywanie założeń techniczno – ekonomicznych dla nowej produkcji
  • Utrzymywanie kontaktów z Instytucjami Naukowymi w zakresie nowych konstrukcji
  • Prowadzenie ewidencji opracowanej dokumentacji konstrukcji rozjazdów kolejowych i archiwizowanie tej dokumentacji
  • Opracowywanie kart pomiarowych nowych wyrobów nawierzchni kolejowej i tramwajowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów - preferowany kierunek: Projektowanie procesów technologicznych / Obróbka skrawaniem / Mechanika i budowa maszyn / Transport
  • Znajomość komputerowych systemów wspomagania konstruowania wyrobu
  • Wiedza z zakresu konstrukcji i budowy kolejowej i tramwajowej nawierzchni szynowej
  • Znajomość programów komputerowych do zarządzania dokumentacją i produkcją (PDM)
  • Praktyczna znajomość AutoCAD, Inventor, Edgecam, MES
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość programów komputerowych do zarządzania

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Konstruktor - Praca.pl