Praca.pl
Inżynier ds. rozwoju produktu
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski
Region: wielkopolskie

Grupa Groclin jest jednym z wiodących europejskich producentów wysokiej jakości poszyć foteli samochodowych dla klientów działających w przemyśle motoryzacyjnym.  Groclin  S.A. jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz właścicielem pięciu zakładów produkcyjnych w Polsce, na Ukrainie i w Niemczech. Grupa Groclin zatrudnia blisko 1800 pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

KLUCZOWE ZADANIA:
  • Analiza dokumentacji konstrukcyjnej klienta i ustalanie technicznych wymagań klienta.
  • Dokonanie niezbędnych zmian w celu osiągnięcia funkcjonalności produktu w wymaganych testach.
  • Monitorowanie postępu prac w dziale prototypowni i podejmowanie decyzji o zakończeniu lub kontynuowaniu prac.
  • Przekazywanie i prezentowanie do klienta statusu postępu prac konstrukcyjnych oraz opisywanie poczynionych zmian konstrukcyjnych.
  • Zlecanie wykonania i dokonywanie odbioru dokumentacji technicznej (rysunków wewnętrznych).
  • Analiza designu pod kątem optymalizacji kosztów produktu i procesu.
  • Współpraca z klientem w zakresie ustaleń konstrukcyjnych wyrobu.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne.
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu bardzo dobrym.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office w stopniu dobrym.
  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej i orientacji na klienta.
  • Gotowość uczestnictwa w podróżach służbowych.
  • Znajomość środowiska AutoCAD będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z największymi, międzynarodowymi koncernami.
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników.
  • Przychodnia lekarska na terenie firmy.
  • Karty sportowe Multisport.
  • Dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne.

Oferujemy:

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Inżynier ds. rozwoju produktu - Praca.pl