Praca.pl
Operator CNC
Miejsce pracy: Police
Region: zachodniopomorskie

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, wiodącego na rynku europejskim producenta specjalistycznych konstrukcji stalowych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wiercenie i frezowanie blach i profili na obrabiarce CNC

Wymagania:

  • uprawnienia: Kurs operatora – programisty CNC
  • umiejętność obsługi urządzeń/ narzędzi branżowych: obrabiarka CNC
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw rysunku technicznego
  • znajomość metrologii i technologii obróbki skrawaniem
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • praca na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe (23-28 zł brutto/h)
  • zatrudnienie przez Agencję, w oparciu o umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z pracodawcą

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Operator CNC - Praca.pl