Praca.pl
Inspektor nadzoru (branża elektryczna lub konstrukcyjno-budowlana)
Miejsce pracy: Olsztyn
Region: warmińsko-mazurskie
Praca: etat

Poczta Polska S.A.

poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Opis stanowiska:

Do zadań pracownika będzie należało:
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowych do postępowań prowadzonych przez Pocztę Polską S.A.,
  • sprawdzanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych, sporządzanie przedmiarów i kosztorysów inwestorskich,
  • nadzorowanie i weryfikacja prac projektowych,
  • sporządzanie opinii technicznych, analiz i innych opracowań sieci, instalacji, urządzeń i obiektów,
  • wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego technicznego,
  • minimum 2 - letniego doświadczenia w pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie na stanowisku kierownika budowy, kierownika robót lub inspektora nadzoru,
  • posiadania uprawnień budowlanych do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i energetycznych lub w specjalności kontrukcyjno-budowlanej budownictwa ogólnego,
  • przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
  • dobrej znajomości przepisów prawa w zakresie budownictwa oraz ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • znajomości programu NORMA,
  • umiejętności pracy w zespole, sumienności.
Inne oczekiwania:
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana znajomość programu AutoCad.

Oferujemy:

W zamian oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku indywidualnego i zorganizowanego oraz karty Multisport),
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach,
  • pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie.

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Inspektor nadzoru (branża elektryczna lub konstrukcyjno-budowlana) - Praca.pl