Praca.pl
Projektant Drogowy
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

LafargeHolcim włącza się w budowę miast na całym świecie poprzez oferowanie innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa mieszkaniowego, trwałej zabudowy miejskiej, solidnych rozwiązań budowlanych i lepszej komunikacji między miastami. LafargeHolcim realizuje politykę zrównoważonego rozwoju, łączącą działalność przemysłową z szacunkiem dla środowiska naturalnego, pracowników i lokalnych społeczności. Wartością firmy jest bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników, klientów oraz kontrahentów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Obszar działania: województwo mazowieckie

Wymagania:

Zakres odpowiedzialności:

  • Projektant Drogowy jest odpowiedzialny za realizację i zarządzanie kontraktami projektowymi w zakresie dróg publicznych oraz inwestycji prywatnych. Rolą Projektanta jest organizacja całego procesu projektowego oraz wykonanie dokumentacji projektowej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia lub umową z prywatnym inwestorem

Do głównych zadań Projektanta należą:

  • Przygotowanie wycen prac projektowych wewnętrznych i podwykonawczych,
  • Realizacja dokumentacji projektowej w oparciu o standardy firmy oraz zgodnie z oczekiwaniami Klienta,
  • Nadzorowanie prac podwykonawców i rozliczanie ich z efektu pacy,
  • Pozyskiwanie kontraktów w zakresie dokumentacji projektowej,
  • Analiza rynku projektowego oraz organizacja szkoleń dla innych biur projektowych,
  • Propagowanie idei nowoczesnego budownictwa z dużym naciskiem na innowacyjne i optymalne rozwiązania,
  • Wykonywanie optymalizacji dokumentacji projektowej pod kątem wykorzystania rozwiązań LafargeHolcim,
  • Konsultowanie z Klientami LafargeHolcim alternatywnych rozwiązań w zakresie posadowienia i wykonywania budowli ziemnych oraz konstrukcji nawierzchni,
  • Wykonywanie obliczeń konstrukcji nawierzchni

Wymagania:

  • Wyższe techniczne (inżynieria budowlana w specjalności drogowej)
  • Minimum 5 lat w projektowaniu obiektów infrastrukturalnych
    lub innych związanych z budownictwem.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu opracowań projektowych dedykowanych konkretnym rozwiązaniom technicznym będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność projektowania i doboru konstrukcji nawierzchni drogowych. Znajomość rynku budownictwa.
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń (technical skills) w specjalności drogowej.
  • Dobra znajomość oprogramowania CAD
  • Znajomość programów wspomagających projektowanie dróg (Cvil3D, Bentley MX, Bentley PowerCivil itp.)
  • Znajomość języka angielskiego – minimum B2

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Projektant Drogowy - Praca.pl