Praca.pl
Operator lasera Trumpf /Ślusarz
Miejsce pracy: Koziegłowy k. Poznania
Region: wielkopolskie

Firma PRESS-METAL NATALIA KUKIEL działa od 2007 roku. Zajmujemy się kompleksową obróbką blach.

Wykonujemy:

  • cięcie laserem CNC
  • ciecie rur i profili
  • gięcie CNC
  • malowanie proszkowe
  • wykrawanie
  • spawanie, zgrzewanie

Zapewniamy naszym klientom fachową obsługę w wyżej wymienionym zakresie. Posiadamy doskonale wykwalifikowana kadrę pracowniczą oraz profesjonalne i nowoczesne maszyny renomowanych producentów.
Nasz park  maszynowy jest sukcesywnie rozszerzany i wzbogacany, tak aby spełniał wszystkie wymagania klientów.

Opis stanowiska:

  • obsługa lasera (cięcie laserowe)
  • obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny
  • bieżąca kontrola i dbałość o jakość wycinanych detali
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi normami
  • wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych maszyny zgodnie z zaleceniami producenta oraz przełożonego
  • drobne prace ślusarskie

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • staż pracy ok. 1 rok na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • mile widziana umiejętność programowania
  • praca na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6).

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Operator lasera Trumpf /Ślusarz - Praca.pl